Alueelliset LA-Kattohuollon toimijat

Uusimaa

Max Mikkola

Aluejohtaja, pesut ja maalaukset sekä pienkorjaukset

050 432 7279
max.mikkola@la-kattohuolto.fi

Vilho Laakkonen

Työnjohto, pesut ja maalaukset sekä pienkorjaukset

050 468 8282
vilho.laakkonen@la-kattohuolto.fi

Mikko Ilonen

Avainasiakaspäällikkö, taloyhtiöt

050 406 3469
mikko.ilonen@la-kattohuolto.fi

Juha Salonen

Myyntipäällikkö

050 308 5014
juha.salonen@la-kattohuolto.fi

Kimmo Frestadius

Aluejohtaja, bitumi- ja pvc-korjaukset sekä laajemmat korjaukset

050 448 1370
kimmo.frestadius@la-kattohuolto.fi

Ilkka Pellinen

Työpäällikkö

050 511 3664
ilkka.pellinen@la-kattohuolto.fi

Keski-Uusimaa

Päijät-Häme

Mikko Ilonen

Avainasiakaspäällikkö

050 406 3469
mikko.ilonen@la-kattohuolto.fi

Varsinais-Suomi

Etelä-Karjala

Markus Siivola

Aluejohtaja

050 304 2254
markus.siivola@la-kattohuolto.fi

Ville Mikkonen

Myyntiedustaja

050 415 6251
ville.mikkonen@la-kattohuolto.fi

Pirkanmaa

Lasse Niskanen

Aluejohtaja

0400 159 817
lasse.niskanen@la-kattohuolto.fi

Eeli Saari

Asennusvastaava

050 525 9187
eeli.saari@la-kattohuolto.fi

Aleksi Laukkanen

Asennusvastaava

0440 334 778
aleksi.laukkanen@la-kattohuolto.fi

Antti Leppänen

Myyntiedustaja

040 480 4840
antti.leppanen@la-kattohuolto.fi

Pohjanmaa

Pasi Rintamäki 

Aluejohtaja

040 135 6079
pasi.rintamaki@la-kattohuolto.fi

Keski-Suomi

Aleksi Kinnunen

Aluejohtaja

050 441 2453
aleksi.kinnunen@la-kattohuolto.fi

Miika Manninen

Huoltopalvelumyyjä

044 544 2343
miika.manninen@la-kattohuolto.fi

 

Satakunta

Harri Järviö

Taloyhtiö- ja yritysmyynti

050 309 5249
harri.jarvio@la-kattohuolto.fi

Joona Järviö

Työnjohto

040 164 8495
joona.jarvio@la-kattohuolto.fi

Kalle Järviö

Myyntiedustaja

040 164 9195
kalle.jarvio@la-kattohuolto.fi

Pohjois-Savo

Jesse Säkkinen

Aluejohtaja

050 439 5380
jesse.sakkinen@la-kattohuolto.fi

Aapeli Markkanen

Työpäällikkö

040 912 1640
aapeli.markkanen@la-kattohuolto.fi

 

Pohjois-Pohjanmaa

Hallinto

Reetta Vasalampi

Asiantuntija, talous, projektit, hr

044 297 1292
reetta.vasalampi@la-kattohuolto.fi

Judit Juujärvi

Assistentti, talous, projektit, hr

010 322 0240
judit.juujarvi@la-kattohuolto.fi

Tim Vähäjylkkä

Myyntijohtaja

040 170 7337
tim.vahajylkka@la-kattohuolto.fi

Risto Haanpää

Liiketoimintajohtaja

050 328 7090
risto.haanpaa@la-kattohuolto.fi

Ota meihin yhteyttä

Lähetä meille yhteydenotto alla olevalla lomakkeella, niin olemme teihin mahdollisimman nopeasti yhteydessä!

  • Käytämme antamiasi henkilötietoja palvellaksemme sinua mahdollisimman hyvin ja pitääksemme yhteyttä sinuun. Voit lukea lisää tietosuojaselosteestamme.

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

Uudenmaan toimipiste

Rälssitie 6 B
01510 Vantaa (2. krs)

 

Päijät-Hämeen toimipiste

Höylääjänkatu 6
15520 Lahti

Etelä-Karjalan toimipiste

Lentokentäntie 73
53600 Lappeenranta

Keski-Suomen toimipiste

Kankaanperäntie 14
40950 Muurame

Satakunnan toimipiste

Hevosenkenkä 16
28430 Pori

Pohjois-Savon toimipiste

Itkonniemenkatu 29 E
70500 Kuopio

Pohjois-Pohjanmaan toimipiste

Tukkitie 4
90520 Oulu

Laskutustiedot

Vastaanotamme vain verkkolaskuja.

Laskutustiedot löydät osoitteesta www.nwsuomi.fi/laskutustiedot

Kankaanperäntie 14, 40950 Muurame

Uusimaa | Päijät-Häme |  Varsinais-Suomi |  Etelä-Karjala |  Pirkanmaa |  Pohjanmaa |  Keski-Suomi |  Satakunta |  Pohjois-Savo |  Pohjois-Pohjanmaa 

Olemme osa Nordic Waterproofingia, joka on yksi Euroopan johtavista vedeneristystuotteiden ja niihin liittyvien palveluiden valmistajista ja toimittajista rakennusten ja infrastruktuurien tiivistämiseen, suojaamiseen ja säilyttämiseen. Nordic Waterproofing on listattu Nasdaq Tukholmassa.

Tietosuojaseloste Evästekäytäntö