Alueelliset LA-Kattohuollon toimijat

Uusimaa

Jukka Latvakoski

Aluejohtaja, pesut ja maalaukset sekä pienkorjaukset

050 477 2235
jukka.latvakoski@la-kattohuolto.fi

Topias Sivula

Huoltopalvelumyyjä

050 516 3995
topias.sivula@la-kattohuolto.fi

Joe Lukkarinen

Työnjohtaja

050 560 2925
joe.lukkarinen@la-kattohuolto.fi

Mikko Ilonen

Avainasiakaspäällikkö, taloyhtiöt

050 406 3469
mikko.ilonen@la-kattohuolto.fi

Kimmo Frestadius

Aluejohtaja, bitumi- ja pvc-korjaukset sekä laajemmat korjaukset

050 448 1370
kimmo.frestadius@la-kattohuolto.fi

Ilkka Pellinen

Työpäällikkö

050 511 3664
ilkka.pellinen@la-kattohuolto.fi

Keski-Uusimaa

Päijät-Häme

Varsinais-Suomi

Etelä-Karjala

Markus Siivola

Aluejohtaja

050 304 2254
markus.siivola@la-kattohuolto.fi

Santtu Tamper

Työmaapäällikkö

050 560 9715
santtu.tamper@la-kattohuolto.fi

Pirkanmaa

Lasse Niskanen

Aluejohtaja

0400 159 817
lasse.niskanen@la-kattohuolto.fi

Eeli Saari

Asennusvastaava

050 525 9187
eeli.saari@la-kattohuolto.fi

Aleksi Laukkanen

Asennusvastaava

0440 334 778
aleksi.laukkanen@la-kattohuolto.fi

Antti Leppänen

Myyntiedustaja

040 480 4840
antti.leppanen@la-kattohuolto.fi

Pohjanmaa

Pasi Rintamäki 

Aluejohtaja

040 135 6079
pasi.rintamaki@la-kattohuolto.fi

Keski-Suomi

Aleksi Kinnunen

Aluejohtaja

050 441 2453
aleksi.kinnunen@la-kattohuolto.fi

Miika Manninen

Huoltopalvelumyyjä

044 544 2343
miika.manninen@la-kattohuolto.fi

 

Satakunta

Kalle Järviö

Aluejohtaja, kuluttajamyynnin yhteyshenkilö

040 164 9195
kalle.jarvio@la-kattohuolto.fi

Joona Järviö

Työnjohto, taloyhtiö- ja yritysmyynnin yhteyshenkilö

040 164 8495
joona.jarvio@la-kattohuolto.fi

 

Pohjois-Karjala

Jesse Säkkinen

Aluejohtaja

050 439 5380
jesse.sakkinen@la-kattohuolto.fi

 

Pohjois-Savo

Jesse Säkkinen

Aluejohtaja

050 439 5380
jesse.sakkinen@la-kattohuolto.fi

Samu Voutilainen

Asennuspäällikkö

050 593 8118
samu.voutilainen@la-kattohuolto.fi

 

Pohjois-Pohjanmaa

Samuli Kumpumäki

Aluejohtaja

040 965 4008
samuli.kumpumaki@la-kattohuolto.fi

 

Hallinto

Reetta Vasalampi
(opintovapaalla)

Asiantuntija, talous, projektit, hr

044 297 1292
reetta.vasalampi@la-kattohuolto.fi

Judit Juujärvi

Assistentti, talous, projektit, hr

010 322 0240
judit.juujarvi@la-kattohuolto.fi

Anna-Reetta Tölli

Assistentti, talous, projektit, hr

anna-reetta.tolli@la-kattohuolto.fi

Tim Vähäjylkkä

Myyntijohtaja

040 170 7337
tim.vahajylkka@la-kattohuolto.fi

Risto Haanpää

Liiketoimintajohtaja

050 328 7090
risto.haanpaa@la-kattohuolto.fi

Ota meihin yhteyttä

Lähetä meille yhteydenotto alla olevalla lomakkeella, niin olemme teihin mahdollisimman nopeasti yhteydessä!

  • Käytämme antamiasi henkilötietoja palvellaksemme sinua mahdollisimman hyvin ja pitääksemme yhteyttä sinuun. Voit lukea lisää tietosuojaselosteestamme.

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

Uudenmaan toimipiste

Rälssitie 6 B
01510 Vantaa (2. krs)

 

Päijät-Hämeen toimipiste

Höylääjänkatu 6
15520 Lahti

Etelä-Karjalan toimipiste

Lentokentäntie 73
53600 Lappeenranta

Keski-Suomen toimipiste

Appiukontie 14
40530 Jyväskylä

Pohjois-Savon toimipiste

Itkonniemenkatu 29 E
70500 Kuopio

Pohjois-Pohjanmaan toimipiste

Tukkitie 4
90520 Oulu

Laskutustiedot

Vastaanotamme vain verkkolaskuja.

Laskutustiedot löydät osoitteesta www.nwsuomi.fi/laskutustiedot

Uusimaa | Päijät-Häme |  Varsinais-Suomi |  Etelä-Karjala |  Pirkanmaa |  Pohjanmaa |  Keski-Suomi |  Satakunta |  Pohjois-Savo |  Pohjois-Pohjanmaa


LA Kattohuolto
on osa Nordic Waterproofing Groupia, joka on yksi Euroopan johtavista vedeneristystuotteiden ja -palveluiden toimittajista.