Alueelliset LA-Kattohuollon toimijat

Uusimaa

Max Mikkola

Aluejohtaja, työnjohto (pesut ja maalaukset), pienkorjaukset

050 432 7279
max.mikkola@la-kattohuolto.fi

Mikko Ilonen

Avainasiakaspäällikkö, taloyhtiöt

050 406 3469
mikko.ilonen@la-kattohuolto.fi

Juha Salonen

Myyntipäällikkö

050 308 5014
juha.salonen@la-kattohuolto.fi

Timo Lautamo

Myyntiedustaja

050 591 3190
timo.lautamo@la-kattohuolto.fi

Kimmo Frestadius

Aluejohtaja, työnjohto huopa- ja pvc-korjaukset, laajemmat korjaukset

050 448 1370
kimmo.frestadius@la-kattohuolto.fi

Keski-Uusimaa

Päijät-Häme

Mikko Ilonen

Avainasiakaspäällikkö

050 406 3469
mikko.ilonen@la-kattohuolto.fi

Varsinais-Suomi

Hannu Rintamäki

Aluejohtaja

040 767 8828
hannu.rintamaki@la-kattohuolto.fi

Etelä-Karjala

Markus Siivola

Aluejohtaja

050 304 2254
markus.siivola@la-kattohuolto.fi

Ville Mikkonen

Myyntiedustaja

050 415 6251
ville.mikkonen@la-kattohuolto.fi

Pirkanmaa

Lasse Niskanen

Aluejohtaja

0400 159 817
lasse.niskanen@la-kattohuolto.fi

Eeli Saari

Asennusvastaava

050 525 9187
eeli.saari@la-kattohuolto.fi

Aleksi Laukkanen

Asennusvastaava

0440 334 778
aleksi.laukkanen@la-kattohuolto.fi

Antti Leppänen

Myyntiedustaja

040 480 4840
antti.leppanen@la-kattohuolto.fi

Pohjanmaa

Pasi Rintamäki 

Aluejohtaja

040 135 6079
pasi.rintamaki@la-kattohuolto.fi

Keski-Suomi

Tim Vähäjylkkä

Aluejohtaja

040 170 7337
tim.vahajylkka@la-kattohuolto.fi

Aleksi Kinnunen

Työnjohto, myynti

050 441 2453
aleksi.kinnunen@la-kattohuolto.fi

Aleksis Luhtaniemi

Myyntiedustaja

050 4763 828
aleksis.luhtaniemi@la-kattohuolto.fi

Harri Pitkälä

Myyntiedustaja

050 573 3354
harri.pitkala@la-kattohuolto.fi

 

Satakunta

Harri Järviö

Taloyhtiö- ja yritysmyynti

050 309 5249
harri.jarvio@la-kattohuolto.fi

Joona Järviö

Työnjohto

040 164 8495
joona.jarvio@la-kattohuolto.fi

Kalle Järviö

Myyntiedustaja

040 164 9195
kalle.jarvio@la-kattohuolto.fi

Pohjois-Savo

Aapeli Markkanen

Aluejohtaja

040 912 1640
aapeli.markkanen@la-kattohuolto.fi

Jesse Säkkinen

Avainasiakaspäällikkö

050 439 5380
jesse.sakkinen@la-kattohuolto.fi

Antti Aho

Myyntiedustaja

050 313 6653
antti.aho@la-kattohuolto.fi

Kusti Palokangas

Myyntiedustaja

050 309 8174
kusti.palokangas@la-kattohuolto.fi

Pohjois-Pohjanmaa

Lappi

Hallinto

Reetta Vasalampi

Toimistopäällikkö

044 297 1292
reetta.vasalampi@la-kattohuolto.fi

Judit Juujärvi

Toimistosihteeri

010 322 0240
judit.juujarvi@la-kattohuolto.fi

Juuso Markkanen

Liiketoimintajohtaja

050 355 0007
juuso.markkanen@la-kattohuolto.fi

Joona Suomala

Myyntijohtaja

045 8776 732
joona.suomala@la-kattohuolto.fi

Jukka Vasalampi

Toimitusjohtaja

045 877 6730
jukka.vasalampi@la-kattohuolto.fi

Ota meihin yhteyttä

Lähetä meille yhteydenotto alla olevalla lomakkeella, niin olemme teihin mahdollisimman nopeasti yhteydessä!

  • Käytämme antamiasi henkilötietoja palvellaksemme sinua mahdollisimman hyvin ja pitääksemme yhteyttä sinuun. Voit lukea lisää tietosuojaselosteestamme.

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

Uudenmaan toimipiste

Rälssitie 6 B
01510 Vantaa (2. krs)

 

Päijät-Hämeen toimipiste

Höylääjänkatu 6
15520 Lahti

Etelä-Karjalan toimipiste

Lentokentäntie 73
53600 Lappeenranta

Keski-Suomen toimipiste

Kankaanperäntie 14
40950 Muurame

Satakunnan toimipiste

Hevosenkenkä 16
28430 Pori

Pohjois-Savon toimipiste

Itkonniemenkatu 29 E
70500 Kuopio

Pohjois-Pohjanmaan toimipiste

Tukkitie 4
90520 Oulu

Laskutusosoite

LA Kattohuolto Oy
Paperilasku: PL42648, 00063 Laskunet
Verkkolasku: 003723310810
Operaattorin välittäjätunnus: E204503
Y-tunnus: 2331081-0

Kankaanperäntie 14, 40950 Muurame

Uusimaa | Päijät-Häme |  Varsinais-Suomi |  Etelä-Karjala |  Pirkanmaa |  Pohjanmaa |  Keski-Suomi |  Satakunta |  Pohjois-Savo |  Pohjois-Pohjanmaa |  Lappi

Olemme osa Nordic Waterproofingia, joka on yksi Euroopan johtavista vedeneristystuotteiden ja niihin liittyvien palveluiden valmistajista ja toimittajista rakennusten ja infrastruktuurien tiivistämiseen, suojaamiseen ja säilyttämiseen. Nordic Waterproofing on listattu Nasdaq Tukholmassa.

Tietosuojaseloste Evästekäytäntö